Trwają zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024. Zostało kilka ostatnich miejsc.
Dlaczego warto wybrać naszą placówkę?
📌Pracujemy metodą Marii Montessori. Ma na celu wspieranie twórczej, spontanicznej aktywności dzieci, która jest kluczem do rozwoju intelektualnego, emocjonalnego, społecznego i fizycznego dziecka.
📌Kadra. Dobrze dobrana liczna kadra z niezbędnymi kwalifikacjami, która stale się szkoli i rozwija. Osoby z pasją do pracy z dziećmi. W każdej z grup są to zwykle 3 osoby. Dodatkowo w ciągu dnia dołączają do nich nauczyciele języka angielskiego oraz instruktorzy zajęć dodatkowych, terapeuci.
📌Bogate wyposażenie sal. Nasze sale jasne, przestronne a przede wszystkim są w pełni wyposażone w pomoce i materiał Montessori. Do wszystkich jego elementów dzieci mają swobodny, nieograniczony dostęp w ciągu dnia.
📌Terapie prowadzone na miejscu. W placówce wydzielone są sale terapeutyczne, gdzie prowadzone są terapie dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. W tym samym budynku można również realizować terapie w ramach Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Szansa”.
📌Bogata oferta zajęć dodatkowych. W ramach czesnego oferujemy codzienny angielski oraz szereg zajęć m.in. sensorycznych, sensoplatycznych, warsztatów kulinarnych, arteterapii, muzykoterapii oraz gimnastyki.
Dodatkowo, opcjonalnie w tym roku oferujemy zajęcia płatne: *zajęcia teatralne *szachy *lego *religia *zajęcia taneczne.
📌Lokalizacja Przedszkole „Bajtuś” znajduje się w bliskości centrum, jednocześnie jednak z dala od głównej ulicy. Rodzice przywożący i odwożący dzieci mają możliwość skorzystać z ogromnego parkingu bezpośrednio przy budynku.
📌Dwa ogrodzone place zabaw, wyposażone w sprzęt dostosowany do potrzeb bezpiecznej zabawy ale i odkrywania przyrody.
📌Dzieci niepełnosprawne z orzeczeniami Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej mogą przebywać, uczyć się oraz realizować niezbędne terapie u nas za darmo.
Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 507034172

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *