Z końcem kwietnia zakończyliśmy realizację zadań konkursowych w ramach programu „Bądź aktywny z Kuratorium”. 🌿💪

Nasze przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wykonały plakat pt. „Przedszkolaki pomagają”, wzięły udział w „Sportowym wyzwaniu przedszkolaków” oraz zachwyciły wszystkich podczas „Pokazu mody” z materiałów recyklingowych. ♻️👟🎨

Realizacja wszystkich działań wymagała ogromnego nakładu pracy, kreatywności oraz wspaniałej współpracy dzieci, rodziców i naszych pracowników. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. ❤️

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu! 👏😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *