Szanowni Państwo! Dziś świętujemy!
Z wielką radością informujemy, iż na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej naszej pani Dyrektor Moniki Morgały. Komisja jednogłośnie przyjęła obronę pracy doktorskiej i wystosowała wniosek o wyróżnienie.
Tytuł doktorski jest swego rodzaju zwieńczeniem pracy dydaktycznej i badawczej dr Moniki Morgały w Instytucie Badań nad Edukacją i Komunikacją Politechniki Śląskiej, gdzie kształtuje kolejne pokolenia nauczycieli prowadząc zajęcia z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

W imieniu wszystkich pracowników przedszkola oraz punktów przedszkolnych ‚Bajtuś’ serdecznie gratulujemy Doktorantce i życzymy wielu sukcesów i satysfakcji, wspaniałej kariery i wiele osiągnięć, a także powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej.

Dyr. dr Monika Morgała 💐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *