Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla dziadków. Na zaproszenie dzieci z grup przedszkola „Leśnych Skrzatów”, „Małych Agentów”, „Nutek”, „Kaktusików” oraz „Odkrywców” i „Pszczółek” z punktu przedszkolnego przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Bajtusie przygotowały piękne wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej dzieci w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty oraz portrety.
Czas spotkań w grupach z Babciami i Dziadkami to były naprawdę wyjątkowe dni. Jeszcze raz dziękujemy Państwu za wizytę w naszych murach oraz szkole językowej English House za udostępnienie sal.

Zapraszamy do obejrzenia obszernych foto i videorelacji na naszym Facebookowym fanpage’u: https://www.facebook.com/Przedszkole.Bajtus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *