Punkt Przedszkolny o profilu terapeutycznym Montessori „Bajtuś”

wsparcie i opieka dla dzieci ze specjalnymi potrzebami

Punkt Przedszkolnym o profilu terapeutycznym Montessori Bajtuś jest dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym, posiadającym orzeczenie o kształceniu specjalnym.

Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej opieki i wsparcia, które umożliwi dzieciom osiągnięcie pełnego potencjału. W Puncie Terapeutycznym o profilu terapeutycznym Montessori Bajtuś zatrudniamy doświadczonych specjalistów i terapeutów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi o różnorodnych potrzebach rozwojowych.

Wszystkie terapie odbywają się na miejscu, co pozwala na pełną integrację i wygodę dla dzieci oraz ich rodzin. Dzięki temu dzieci mają możliwość uczestniczenia w terapiach w znanej i przyjaznej atmosferze, co sprzyja efektywności terapeutycznej pracy.

Punkt Terapeutyczny o profilu terapeutycznym Montessori Bajtuś jest miejscem, gdzie każde dziecko jest akceptowane, wspierane i otrzymuje indywidualne podejście, uwzględniające jego unikalne potrzeby. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego i stymulującego środowiska, które pobudza rozwój i daje dzieciom możliwość osiągnięcia pełni swojego potencjału.

Jeśli szukasz placówki, które oferuje wysoką jakość terapeutycznego wsparcia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, Punkt Terapeutyczny o profilu terapeutycznym Montessori Bajtuś w Żorach jest miejscem, które warto rozważyć.

ul. Ogrodowa 8
Żory 44-240