Szanowni Rodzice,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. (Dz. U. poz. 410 z późniejszymi zmianami) oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. (Dz. U. poz. 493), ulega zmianie organizacja realizacji zadań Punktu Przedszkolnego.

Aktualnie obowiązujące przepisy obligują nas do realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na cały okres czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Tym samym Dyrektor naszych placówek nałożyła na Wychowawców poszczególnych grup obowiązek, utworzenia grupowych kont mailowych, na które regularnie Nauczyciele przekazywać będą materiały dydaktyczne, propozycje zabaw czy ćwiczeń.

W związku z zaistniałą sytuacja postanowiłam obniżyć kwotę czesnego na miesiąc kwiecień do kwoty 450,00 zł. Proszę Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość. Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie, jednak zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby współpraca w tej formie była na jak najwyższym poziomie.

ŻŁOBEK INFORMACJA

W związku z obecną sytuacją w naszym kraju i czasowym ograniczeniem funkcjonowania placówek oświatowych postanowiłam obniżyć kwotę czesnego na miesiąc kwiecień do kwoty 300,00 zł.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z wychowawcami lub dyrektorem.
mgr Zuzanna Wichrzycka